Oktoobri lõpus alanud puhkus jätkus ka novembri alguses. 3x nädalas aktiivset liigutamist. Mängisin saalihokit, veepalli ja vahepeal käisin ka jooksmas. Sai tehtud ka natuke spordivälisi projekte. Osalesin maailmas esmakordselt toimunud 24h pikkusel Wikipeedia artiklivõistlusel. Võistkonnaga IITEE suutsime võtta võidu. Võistkonnas olid veel Tarmo Pungas, Carmen Akkermann ja Joosep Näks ning artikkel oli Suure-Jaani linna kohta. Pressiteade võistluse kohta on leitav siit.

Lasila testrada MEN

Novembri keskelt algas uus ettevalmistusperiood. Jooksusussid taas jalga ja kilomeetreid koguma. Esimese treeningnädala lõpp tõi kohe ka esimese treeninglaagri. Koos EOL Üldkoguga toimus Nelijärvel ka nii täiskasvanute-kui noortekoondise treeninglaagrid. Neli tihedat treeningpäeva koos treeningute vahele jäävate koosolekutega, kus arutati järgmise aasta plaane. Sai taaskord joostud Lasila testrada, esmakordselt sai joostud 5000m, tehtud jõuteste ja palju muud. Kuna aeg on juba sügisene, siis sai tehtud ka esimesed öised treeningud. Neli päeva lihviti vahepeal rooste läinud orienteerumisoskusi ning pühapäeval said kõik end proovile panna Suurel ja Tähtsal Koondise Teatevõistlusel. Kahesed tiimid ja kordamööda joosti u 1km pikkuseid o-lõike. Osalejaid oli ligi 40, mets oli inimesi täis ja tunne nagu Jüriööjooksul. Sport võitis ja kõigil olid näod naerul.

Nagu traditsiooniks saanud, siis toimus Üldkogul ka pidulik hooaja lõpetamine ja parimate autasustamine. Mind autasustati M20 klassi edetabeli võidu eest ja Rogaini MM-i pronksi eest. Karikaid seekord ei antud, anti tassid. Võtame mõnuga.

Kooki sai ka 🙂
Jätke need näod meelde!
Edetabeli võitjad M12,M20,M16,M18

Nelijärvelt tagasi tulles sai paar päeva koolis käidud kui juba oli aeg taas asjad pakkida ning Tartust lahkuda. Paaripäevane vahepeatus Tallinnas ning siis algas minek juba lumele. Traditsiooniline lumelaager Põhja-Soomes Äkäslompolos koos suusaorienteerujatega. Praeguseks olen juba nädal aega siin olnud. Trenni on tehtud omajagu ja nalja on ka saanud teist sama palju. Üks nädal on veel ees. Kui tahate ka lumelaagri seiklustest osa saada, siis jälgige instagramis @estskioteam. Quality content only.

Lisaks sai koos Tarmoga Tartus alustatud hommikuujumiste traditsiooni, kust ka selle postituse kaanepilt. Huumorikaid vette hüppamisi saab jälgida mu instagramist.

Categories: Määratlemata

0 Comments

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga